3D Oyuncu

3D Oyuncu adıyla kurulan 3doyuncu.com 2011 Aralık Ayında kurulmuştur. Unity3D ve Shockwave tabanlı 3D oyunlar ile her gün en yeni oyunları yayınladığımız 3doyuncu.com tarayıcı üzerinde oynayabileceğiniz online oyunlara da yer veriyor.


Her geçen gün yeni özelliklerle geliştirilen 3D Oyuncu açıldığı ilk günden itibaren hergün daha fazla kitleye hitap ediyor. Oyunların detaylı tanıtım yazıları, nasıl oynanır açıklamaları ve belirgin oyun resimleri ile yayınlanması oyun severlerin oyunu oynamadan önce incelemesine olanak sağlıyor.


Son günlerde en çok ilgi gören oyunlardan olan Unity tabanlı 3 boyutlu oyunlar  tarayıcı tabanlı olmasına rağmen masaüstünde oynadığımız oyunlardan farksız. Mükemmel görsel özellikleri, oynanış kolaylığı ve gerçekçiliği ile Unity 3D tabanlı oyunları da 3doyuncu.com adresinde yayınlamaya devam ediyoruz.


Tarayıcı tabanlı 3D Oyunların zeminini oluşturan Shockwave oyunlar Adobe Shockwave Player bulunan her bilgisayarda kolaylıkla oynanabilir. Unity3D oyunların Shockwave oyunlardan daha çok tercih edilmesinin bir sebebi de Shockwave oyunların daha kısıtlı özelliklere sahip olması ve oyunların internet tarayıcısına aşırı yüklenerek tarayıcının yanıt vermeme sorununa neden olması. Eğer sistem gereksinimleriniz özellikle de ekran kartı özellikleriniz iyi değilse 3D oyunları oynarken problemler ile karşılaşabilirsiniz.