Yandex Browser

3D Piksel Savaşı

Pixel Gun: Apocalypse

Oyun Hangi Tuşlarla Oynanır

oklar Kontrol Tuşları
wasd Kontrol Tuşları
bosluk Zıplama
C Eğilme
1 Satır
2 1. Silah
3 2. Silah
4 3. Silah
5 4. Silah

3D Piksel Savaşı Nasıl Oynanır

3D Piksel Savaşı oyununu oynamak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.
  1. Oyun ekranınıza yüklendiğinde ana giriş menüsünde bulunan Europe, America, Australia, Japan ve Asia ülkelerinden bir tanesini seçmelisiniz.
  2. Seçiminizi yaptıktan sonra oyuncu adınızı Player Name kısmından belirlemelisiniz. Oyuncu adınızı belirledikten sonra ister kendi odanızı kurabilir, isterseniz de daha önce kurulmuş olan odalara Join Room diyerek giriş yapabilirsiniz.
  3. Eğer kendi odanızı kurmak istiyorsanız Search room name kısmından odanızın ismini belirlemelisiniz. Ayrıca password kısmından odaya şifre koyabilirsiniz.
  4. Daha sonra oyunun süresini, kaç kişinin katılım gösterebileceğini ve oyun haritasınından birini seçerek Continue butonuna tıklamalısınız.
  5. Ardından karşınıza gelecek ekrandan Good Guys 0 veya Bad-ZM 0 seçeneklerinden bir tanesine tıklayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Oyunda klavyenizin Yön Ok ve WASD tuşlarını kullanarak piksel adamın kontrolünü sağlayabilirsiniz. Ayrıca klavyenizin 1,2,3,4,5,6,7,8,9 tuşları arasında geçiş yaparak size verilen ekipmanları kullanabilir, C tuşu ile eğilebilir ve Space (Boşluk) tuşunu kullanarak da zıplayabilirsiniz.

Yorumlar

Etiketler