Yandex Browser

3D Siege

Siege

Oyun Hangi Tuşlarla Oynanır

fare Nişan Alma / Ateş Etme
oklar Kontrol Tuşları
wasd Kontrol Tuşları
bosluk Zıplama
1 1.Silah
2 2.Silah
3 Bıçak
C Eğilme
R Mermi Doldurma
4 Bomba

3D Siege Nasıl Oynanır

3D Siege oyununu oynamak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz
  1. Oyunun ana giriş menüsünden öncelikle PLAY butonuna tıklamalısınız.
  2. Sonra karşınıza gelen kutucuğun içeriisine oyuncu adınızı yazarak Continue butonuna tıklamalısınız.
  3. Oyuna Search Room ve Host Room sayfalarından giriş yapabilirsiniz. Ancak Search Room daha önceden diğer oyuncular tarafından oluşturulan bir odadadır. Host Room bölümünden kendi odanızı oluşturabilirsiniz.
  4. Eğer oluşturulmuş odaya girmek istiyorsanız Search Room sayfasından karşınıza gelen kutucuktan oluşturulan odalardan bir tanesine girmek için Join butonuna tıklayabilirsiniz. Oyuna başlamadan ise Join Delta ve Join Recon takımlarından bir tanesini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
  5. Ya da kendi odanızı oluşturmak istiyorsanız Host Room sayfasından öncelikle odanızın adını belirlemelisiniz. Daha sonra oyuncu sayısını, oyunun ne kadar oynanacağını, oyunun modunu ve oynayacağınız haritayı seçmelisiniz. Bunların hepsini yapmanız halinde CREATE butonuna tıklamanız yeterli olacaktır ve oyuna başlamadan ise Join Delta ve Join Recon takımlarından bir tanesini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.
Oyunda klavyenizin Yön Ok ve WASD tuşlarını kullanarak karakterinizin kontrolünü sağlayabilir, farenizi kullanarak ateş edebilir, Boşluk tuşu ile zıplayabilir ve C tuşuyla eğilebilirsiniz. Merminiz bittiği zaman ise R tuşunu kullanarak mermi doldurabilirsiniz. Ayrıca klavyenizin 1,2,3,4 tuşlarını kullanarak size verilen ekipmanlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Etiketler